بانک قراردادها
دی 04 نوشته شده توسط 

نمونه قرارداد تعمیر و نگهداری چیلر مجتمع های اداری و مسکونی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

قرارداد تعمیر و نگهداري چپلر مجتمع هاي اداري و مسکونی


اداره / شرکت / سازمان


این قرارداد براساس توافق طرفین و طبق ماده 10 قانون مدنی که مقرر می دارد : قراردادهاي خصوصی نسبت به کسانی که آن را منعقد نموده اند در صورتی که مخالف صریح قانون نباشد نافذ است تنظیم و براي طرفین لازم الاجرا می باشد.


ماده 1-- طرفین قرارداد


1-1-مدیر مجتمع هاي مسکونی و اداري ......................... آقاي ......................... فرزند .................
شماره شناسنامه ......................... صادره از ......................... متولد ......................... ساکن.............تلفن ...........که در این قرارداد اختصاراً کارفرما نامیده می شود .
2-1-شرکت...................... آقاي ................. فرزند .............. شماره شناسنا مه................صادره از ................ متولد ......................... ساکن ......................... تلفن............که در این قرارداد اختصاراً پیمانکار نامیده می شود .


ماده 2- موضوع قرارداد


تعمیر و راه اندازي و نگهد ار دستگاه چپلر مجتمع هاي اداري و مسکونی همراه با شرح و مشخصات اجراي قرارداد که ضمیمه قرارداد می باشد .


ماده 3- مدت قرارداد


از تاریخ ...................... لغایت ..................... به مدت ....................... سال می باشد .


ماده 4- مبلغ قرارداد


مبلغ ......................... ریال می باشد که به طور ماهیانه مبلغ ......................... ریال پرداخت خواهدشد .


ماده 5- تعهدات پیمانکار


1-5-پیمانکار متعهد می شودنسبت به اجراي موضوع قرارداد در وقت تعیین شده در این قرارداد اقدام نماید.
2-5-پیمانکار متعهد می شود اجراي قرارداد را کاملاً طبق مشخصات و شرح اجراي قرارداد که ضمیمه قرارداد می باشد ، اقدام نماید ، و چنانچه در اجراي قرارداد قصور یا تخلفی صورت بگیرد ، کلیه خسارات وارده و وجه لوازم تعویضی آن را به هزینه خود پرداخت نماید .
3-5-پیمانکار متعهد می شود افراد تحت پوشش شرکت خود را از هر جهت تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و بیمه حوادث برده، در صورتی که هر یک از افراد تحت پوشش شرکت مزبور در حین کار دچار حادثه اي شوند، کارفرما هیچ گونه مسئولیتی نخواهدداشت .
4-5-پیمانکار متعهد می شود کار موضوع قرارداد را خود شخصاً یا افراد استخدامی در شرکت پیمانکار انجام دهند، و از واگذاري و یا محول نمودن تمام یا قسمتی از کار به دیگري یا شرکت و خسارت وارده ناشی از آن را از پیمانکار مطالبه نماید .
5-5-پیمانکار متعهد می شود هرگونه تغییر را قبل از اجرا کتباً به کارفرما اطلاع و پس از موافقت کارفرما اقدام به اجرا نماید .
6-5-پیمانکار متعهد می شود هر هفته یک بار پس از بازدید از موضوع قرارداد ، چگونگی کارکرد موضوع قرارداد و وضعیت فنی آن را به کارفرما بطور کتبی گزارش نماید .
7-5-پی مانکار متعهد می شود در صورت تاخیر در اجراي قرارداد روزانه مبلغ .......................... ریال از محل پرداخت ها او توسط کارفرما به عنوان خسارت دیرکرد کسر نشود .
8-5-پیمانکار در قبال حسن انجام تعهدات خویش مبلغ .......................... ریال یک فقره چک /ضمانت نامه بانکی تحویل کارفرما داده تا در صورت تخلف و قصور بعد از اعلام نظر کارشناس رسمی دادگستري بتواند خسارات وارده خود را از محل چک یا ضمانت نامه بانکی دریافت دارد .


ماده 6- وظایف و تعهدات کارفرما


1-6-کارفرما متعهد می شود کلیه اجناس و قطعات مورد نیاز در برگ ضمیمه این قرارداد را خود شخصاً تهیه یا هزینه آن را به پیمانکار پرداخته تا او تهیه نماید .
2-6-کارفرما متعهد می شود مبلغ قرارداد را در موعد مقرر به پیمانکار پرداخت نماید .
3-6-کارفرما متعهد می شود نسبت به هزینه ها لوازم یا هزینه هاي که درضمیمه ذکرآن رفت تاخیر نماید ، به اجرت پیمانکار را بدون کم و کاست پرداخت نماید ، و هیچ مسئولیتی را متوجه پیمانکار نداند .


ماده 7- مرجع حل اختلاف


هرگاه به هر دلیلی در تفسیر مفاد قرارداد اختلافی بروز دهد بدواً از طریق مذاکرات اصلاحی حل و فصل، درغیر این صورت به شوراي حل اختلاف مراجعه و داراي شوراي حل اختلاف قطعی خواهدبود .


ماده 8- نسخ قرارداد


این قرارداد در 8 ماده و سه نسخه تنظیم هر کدام از نسخ داراي حکم واحد می باشد و بعد از امضاء و مبادله براي طرفین لازم الاجرا خواهدبود .
کارفرما /پیمانکار
شهود :
1- آقاي ......................... فرزند ......................... 2- آقاي ......................... فرزند ......................

اشتراک این مطلب از طریق:

وکیل پایه یک دادگستری
عضو هیأت مدیره گروه بین المللی حقوقی برهان
وکیل متخصص دعاوی املاک و اراضی، بیمه، حقوق مهندسی و پیمانکاری
وکیل متخصص تنظیم قراردادهای داخلی، دعاوی ناشی از قراردادها، امور تجاری و شرکت‌ها

برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sabz

bannerrr1

درخواست وکالت و مشاوره تخصصی

نام خود را وارد کنید.
شماره تلفن همراه را وارد نکرده‌اید!
شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید
آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
ساعاتی که مایلید در آن زمان‌ها با شما تماس حاصل شود را مشخص فرمایید.
Invalid Input
ضد هرزنامه
Refresh مجدد تلاش کنید

قراردادهای پربازدید

آخرین دیدگاه برای قراردادها