بانک قراردادها
آبان 06 نوشته شده توسط 

نمونه قرارداد اجرای سقف تیرچه و بلوک

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

 

قرارداد حسن انجام

 

مالك : آقاي ………… فرزند ………شماره شناسنامه ………… ساكن …………

پيمانكار : آقاي ………… فرزند ………شماره شناسنامه ………… ساكن …………

موضوع قرارداد : اجراي سقف تيرچه بلوك
مواردي كه در قرارداد بايد رعايت گردند به قرار زير هستند .


1)اجراي سقف تيرچه بلوك( بلوك و سفال و يا فيبر بنا به نظر مالك ) طبق نقشه‌هاي تأييد شده نظام مهندسي و شهرداري شهرستان سروآباد و زير نظر و مورد تأييد مهندس ناظر كه شامل موارد زير مي‌باشد :

 

الف – نصب تيرچه‌ها و پركننده‌ها ( بلوك ، سفال و يا فيبر) و نصب ميلگردهاي حرارتي و ممان منفي، قالب‌بندي سقف و بتن‌ريزي آن و قالب‌بندي و بتن‌ريزي راه‌پله‌ها و نصب تيرچه‌ي پاگردها و بتن‌ريزي وكامل آن، ماله‌كشي سقف و آماده سازي كف‌ها براي فاز بعدي كه ديوار چيني و تيغه‌بندي مي‌باشد.


ب- خلاصه عمليات اين مرحله از پيمان ، اجراي سقف تيرچه‌بلوك از قرار هر مترمربع …………… ريال ( واحد كار مترمربع مي‌باشد) كه در پايان كار و پس از تأييد مهندس ناظر بايد بعد از محاسبه پرداخت گردد.


2)تهيه و آماده سازي مصالح به عهده مالك مي‌باشد و تهيه وسايل و ابزار كار به عهده پيمانكار مي‌باشد.حراست و حفاظت از ابزار كار و وسايل به عهده پيمانكار مي‌باشد تهيه‌ي خورد و خوراك كارگران به عهده‌ي پيمانكار مي‌باشد و مالك در اين زمينه هيچوگنه تعهدي ندارد.


3)نحوه پرداخت دستمزد در پايان كار مي‌باشد.


4)رعايت اصول اخلاقي و حرمت همسايه‌ها و پرهيز از رفتارهاي نامناسب و همچنین استفاده صحيح و مناسب از مصالح ساختماني و پرهيز از ريخت و پاش آن توسط عوامل اجرايي الزامی است.


5)مدت اجراي پروژه از تاريخ ……… لغايت ……… حداكثر به مدت ……… روز بوده كه پيمانكار متعهد به رعايت آن مي‌باشد. در صورت برخورد با موانع مدت زمان آن قابل تمديد مي‌باشد. در صورت تأخير در كار ،مالک به ازاي هر روز تأخير مبلغ ………… ريال را از صورت‌وضعيت پيمانكار كسر خواهد نمود.


6)چنانچه بنا به هر دلايلي كار از طرف مالك تعطيل گردد. مالك موظف است بنا به درصد پيشرفت كار مبلغ قرارداد را پرداخت نمايد.


7)مسئوليت هر گونه سوانح(صدمات بدني، جرح و فوت) در حين اجراي كار به عهده پيمانكار مي‌باشد.


8)اين قرارداد با حضور طرفين (پيمانكار و مالك ) در يك صفحه و با رضايت كامل و رؤيت نقشه‌هاي اجرايي و بازديد از محل كار منعقد شده و پيمانكار از كم و كيف آن اطلاع پيدا كرده است.


9)نمونه‌برداري و آزمايش بتن توسط آزمايشگاه با درخواست و هزينه مالك صورت مي‌گيرد و پيمانكار بايد پاسخگوي تضمين كيفيت بتن و مقاومت آن باشد.


10)چنانچه مالك در هر مرحله تشخيص دهد كه پيمانكار توان اجراي كار را ندارد مي‌تواند با هماهنگي ناظر و يا يك نفر كارشناس دادگستري با تهيه صورتجلسه‌اي محلي با امضاي حداقل دو نفر شاهد پيمانكار را خلع يد نمايد.


امضاي مالك/ امضاي پيمانكار

 

امضاي مهندس ناظر/ امضاي شهود وقت

 

اشتراک این مطلب از طریق:

وکیل پایه یک دادگستری
عضو هیأت مدیره گروه بین المللی حقوقی برهان
وکیل متخصص دعاوی املاک و اراضی، بیمه، حقوق مهندسی و پیمانکاری
وکیل متخصص تنظیم قراردادهای داخلی، دعاوی ناشی از قراردادها، امور تجاری و شرکت‌ها

برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید

1 نظر

  • بهنام قورچائی دوشنبه, 24 خرداد 1400 21:21 ارسال شده توسط بهنام قورچائی پیوند نظر

    سلام خسته نباشید . من با پیمانکار برای اجرای سقف و ستون قرداد تنظیم کردم که ستون را اجرا کرد و برای اجرای سقف تقریبا سه ماه طول کشید چون درخواست وام داشتم و زیر نظر مهندس ناظر وبنیاد انجام میشه به خاطر همین سه ماه طول کشیده. البته اینم بگم که تقریبا یه ماهه بهش میگم بیا اونم هی امروز فردا میکنه . دبه درآورده نمیاد. بعد رفتم جلوی خونش ازش پرسیدم چرا نمیایی اونم بهانه میکنه که همه چیز گران شده میخواد دستمزدی که صحبت کردیم رو ببره بالا . حالا پیمانکار به تعهدش عمل نمیکنه میخواد قیمتی که صحبت کردیم رو افزایش بده میخواستم بدونم این کار رو میتونه انجام بده یا نه باید یه تعهدش عمل کنه. باید اینم بگم که توی قرارداد وقتی تعیین نکرده بودیم ممنون میشم به سوالم پاسخ بدید لطفا راهنماییم کنید.

    باسلام؛ برای اخذ مشاوره تخصصی با شماره 02188321088 تماس بگیرید.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sabz

bannerrr1

درخواست وکالت و مشاوره تخصصی

نام خود را وارد کنید.
شماره تلفن همراه را وارد نکرده‌اید!
شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید
آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
ساعاتی که مایلید در آن زمان‌ها با شما تماس حاصل شود را مشخص فرمایید.
Invalid Input
ضد هرزنامه
Refresh مجدد تلاش کنید