بانک قراردادها
شهریور 04 نوشته شده توسط 

نمونه فرم قرارداد پیمانکاری

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

 

فرم قرارداد پیمانکاری

 

قرارداد حاضر في مابين شركت ....................................................... به مدیریت/نمایندگی ...................... به آدرس ................................................................................... تلفن ........................................... كه از اين پس پيمانكار ناميده مي شود، از يك طرف و شرکت ..................................................... به آدرس ....................................................................... تلفن ............................ به نمایندگی آقای/خانم ................................... كه از اين پس كارفرما ناميده مي شوند، از طرف ديگر منعقد مي گردد.

ماده يك – موضوع قراردادومحل انجام قرارداد:

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... .

ماده دو – مبلغ قرارداد

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... .

ماده سه –مدت قرارداد

الف.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... .

ماده چهارم – تعهدات پيمانكار:

- پيمانكار موظف است تمام منابع، مدارك و اطلاعاتي كه به اقتضاء و ضرورت كار در اختيار دارد، محرمانه تلقي نموده و در حفظ و نگهداري آن كوشا بوده و از افشا و سوء استفاده از آن خودداري نمايد. بديهي است خسارات و صدماتي كه بخاطر قصور در اين امر به كارفرما وارد مي شود بر عهده پيمانكار مي باشد.
- پيمانكار موظف است در مدت قرارداد از نيروهاي مجرب و متخصص خود در جهت انجام موضوع قرارداد استفاده نمايد بگونه اي كه خللي در روند كار بوجود نيامده و كيفيت كار ارائه شده مطلوب بوده و از 5% ضریب خطا تجاوز ننماید.
- پيمانكار تعهد نمود بدون اجازه قبلي كارفرما، موضوع قرارداد را به طور كلي يا جزئي به اشخاص حقوقی ثالث واگذار ننمايد.
- مسئولیت کارکنان موضوع پیمان برعهده پیمانکار می باشدوکلیه پرداختهای قانونی شامل حقوق ومزایا،بیمه تامین اجتماعی وبیمه مسئولیت مدنی پیمانکاردرقبال کارکنان درصورت بروز حوادث ،برعهده پیمانکارمی باشد.
- پیمانکارموظف است درقبال حوادث نسبت به اخذ بیمه مسئولیت مدنی خوددرارتباط با کارکنان اش درهنگام پرداخت خسارات احتمالی حوادث اقدام نماید.
- پیمانکارموظف است برنحوه انجام کار توسط کارکنان خود نظارت داشته وآموزشهای ایمنی لازم رابه آنان ارائه بدهد.
- پیمانکار موظف است وسایل حفاظت فردی مناسب بانوع کارکارگران رادراختیار آنان قرارداده وکاربرد آن وسایل رابه کارگران آموزش دهد.
- پیمانکار موظف است ماشین آلات وابزار کار مناسب با نوع کاررا به صورت استاندارد وسالم دراختیار کارکنان خود قراردهد ومسئولیت بروز حوادث درصورت عمل غیر ایمن کارکنان وپرسنل پیمانکار برعهده پیمانکار می باشد.

ماده پنجم – تعهدات كارفرما:

- كارفرما حق جذب و استخدام نيروهاي پيمانكار را بطور مستقل و بدون اطلاع و كسب اجازه كتبي از وي تا .............. سال پس از اتمام قرارداد حاضر، نداشته و در صورت تخلف موظف است به ازاي هر نيرو، مبلغ ................ ريال بعنوان هزينه هاي آموزش و... به پيمانكار بپردازد.
- كارفرما متعهد است منابعي را كه در اختيار پيمانكار قرار مي دهد هيچگونه مغايرت و عنادي با نظام جمهوري اسلامي و ولايت فقيه نداشته و انجام خدمات موضوع اين قرارداد، هيچگونه منع قانوني ندارد در غير اينصورت كليه عواقب بر عهده كارفرما بوده و پيمانكار هرگونه مسئوليتي را از خود سلب مي نمايد.
- درصورت وجود چندین پیمانکار درکارگاه یا محل پروژه ،مسئولیت هماهنگی بین آنان جهت پیشگیری از بروز حوادث بدلیل همزمانی کارآنان برعهده کارفرما می باشد.

ماده شش – فسخ قرارداد

- در صورت عدم رضايت از عملكرد پيمانكار، كارفرما مجاز است قرارداد را يكطرفه فسخ نمايد.
- در موارد فورس‌ماژور مثل سیل، زلزله، جنگ و...، قرارداد حاضر قابل تعویق می باشد.
- در صورت اتمام و انجام كليه تعهدات پيمانكار، با تأييد كارفرما و توافق طرفين اتمام قرارداد حاضر اعلام و نسبت به تسويه حساب نهايي اقدام خواهد شد.

ماده هفت – اختلافات ناشي از قرارداد:

اختلافات ناشي از اين قرارداد ابتدا از طريق سازش بين طرفين و در صورت عدم سازش، در مراجع ذيصلاح حل و فصل خواهد شد.

 

ماده هشت – نسخ قرارداد:

قرارداد حاضر در ............... ماده و ....................... نسخه تهيه و به امضاء طرفين رسيده است و هر نسخه حكم واحد و يكسان دارد.

مهر و امضاء پيمانكار /مهر و امضاء كارفرما

 

اشتراک این مطلب از طریق:

وکیل پایه یک دادگستری
عضو هیأت مدیره گروه بین المللی حقوقی برهان
وکیل متخصص دعاوی املاک و اراضی، بیمه، حقوق مهندسی و پیمانکاری
وکیل متخصص تنظیم قراردادهای داخلی، دعاوی ناشی از قراردادها، امور تجاری و شرکت‌ها

برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sabz

bannerrr1

درخواست وکالت و مشاوره تخصصی

نام خود را وارد کنید.
شماره تلفن همراه را وارد نکرده‌اید!
شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید
آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
ساعاتی که مایلید در آن زمان‌ها با شما تماس حاصل شود را مشخص فرمایید.
Invalid Input
ضد هرزنامه
Refresh مجدد تلاش کنید