بانک قراردادها
ارديبهشت 11 نوشته شده توسط 
منتشرشده در مدنی و تجاری

نمونه قرارداد بازاریابی شبکه ای

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
قرارداد بازرایابی شبکه ای به عنوان یک قرارداد جامع بنابه درخواست شرکت آرمان تدبیر اطلس با مدیریت حقوقدان فاضل جناب آقای صادق رئیسی کیا تنظیم شده است  
 

قرارداد همکاری


مقدمه
این قرارداد در تاریخ ................ با در نظر گرفتن همه مقررات بازاریابی شبکه ای ایران از جمله، آیین نامه اجرایی تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی و نیز مقررات قانون تجارت الکترونیک و مفاد ماده 10 قانون مدنی و سایر قوانین و مقررات جاری و مرتبط با موضوع این قرارداد فیمابین شرکت آرمان تدبیر اطلس (سهامی خاص) و بازاریاب به شرح مفاد زیر منعقد گردید و بازاریاب با امضای این قرارداد اعلام و اظهار می نماید که از کلیه قوانین و مقررات مربوط به بازاریابی و فروش کالا از طریق شبکه فروش و فروش کالا در فضای مجازی ( اینترنتی ) آگاهی کامل داشته و شرکت نیز توضیحات و اطلاعات لازم در خصوص موضوع قرارداد را قبلاً از جمله با انتشار مقررات بازاریابی شبکه ای و قواعد و شرایط خود بر روی پایگاه www.atlasme.ir به ایشان ارائه نموده است و از این جهت هیچگونه ابهامی برای بازاریاب وجود ندارد.
انتخاب گزینه پذیرش و انعقاد قرارداد به هنگام ثبت نام در پایگاه www.atlasme.ir از سوی بازاریاب، به معنی مطالعه و امضای این قرارداد و قبول همه مفاد و مندرجات آن می باشد. ادامه همکاری و انجام و استمرار روابط کاری و مالی و دریافت کمیسیون فروش و هر گونه مشارکت و همکاری بازاریاب با شرکت در هر نوبت، به خودی خود به منزله تایید مفاد این قرارداد از سوی بازاریاب می باشد.


ماده 1- طرفین قرارداد :


الف ) مشخصات شرکت:
شرکت آرمان تدبیر اطلس به شماره ثبت 513932 ثبت شده در اداره ثبت شرکتهای تهران به شناسه ملی14007004860 با نمایندگی صاحبان امضاء مجاز آقایان ................. به عنوان عضو هیات مدیره و .................... به عنوان مدیر عامل، به نشانی تهران 65 متری فتح – میدان شیر پاستوریزه ساختمان بازرگانان پلاک 417 طبقه اول واحد 15 تلفن 66818980 که از این پس در این قرارداد اختصارا "شرکت" نامیده می شود از یک سو و
ب ) مشخصات بازاریاب:
نام و نام خانوادگی: ............................. نام پدر: .................... شماره شناسنامه: ...................کد ملی: ........................... تاریخ تولد: ................... دارای مدرک تحصیلی:............................ تاریخ پایان خدمت/تاریخ معافیت از خدمت:....................... شماره معتبر تلفن همراه:............................... نشانی معتبر ایمیل: .............................................................. کد پستی کنونی: .......................... کد معرف بالاسری: .................................... نشانی محل سکونت............................................................................................................................................................. و تلفن معتبر ثابت: .......................................... که از این پس در این قرارداد "بازاریاب" نامیده می‎شود.


ماده 2 ) موضوع قرارداد :


فروش محصولات شرکت به صورت مستقیم و ایجاد زیر مجموعه و انجام تبلیغات حرفه ای و ارائه خدمات مشاوره توسط بازاریاب به شرکت به منظور معرفی و شناساندن و ترویج محصولات شرکت و بازاریابی و جذب افراد علاقمند به فروش به منظور ارتقاء فروش و سود دهی شرکت.


ماده 3 ) مدت قرارداد :


مدت این قرارداد............ماه خورشیدی از تاريخ .......................تا........................می باشد.


ماده 4 ) پورسانت قرارداد (کارمزد فروش) :


شرکت برابر طرح تجاری خود که در تارنمای شرکت ( سایت اینترنتی ) به نشانی www.atlasme.ir منتشر شده است و بازاریاب اذعان به اطلاع دقیق از مفاد آن دارد، حداکثر ظرف هفت روز کاری از اول هر ماه بر اساس فروش شخصی بازاریاب و نیز فروش زیر مجموعه ی در ماه گذشته وی، مبالغی را به عنوان کارمزدفروش(پورسانت/کمیسیون فروش) برابر شرایط این قرارداد به بازاریاب پرداخت خواهد کرد. این مبالغ صرفاً به حساب اعلامی بازاریاب به شماره حساب ................. بانک ملت، شماره کارت ........................ نزد بانک ملت شعبه ................. واریز خواهد شد. تغییر حساب بازاریاب تا زمانی که کتبا به شرکت اعلام نگردد و مورد موافقت شرکت و اعمال در سامانه ها و حساب ها قرار نگیرد موجبی برای طرح هیچ گونه ادعا علیه شرکت به شمار نخواهد آمد.
تبصره ) بازاریاب پس از تائید صلاحیت او از سوی شرکت، هیچ اجباری در مورد خرید کالا ندارد ولی ملاک محاسبه کارمزد فروش( پورسانت) و پاداش های مربوطه میزان فروش محصولات شرکت با استفاده از طرح درآمدزایی بدون در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده و هزینه حمل کالا است. در هر ماه تنها افرادی می توانند نسبت به افراد دیگر معرف و سرشاخه قرار بگیرند که در آن ماه، حداقل به مدت ..... ساعت/ روز در امر آموزش و فروش شرکت فعالیت مستمر و موثر داشته و علاوه بر آن در هر ماه، حداقل مبلغ 100,000 تومان از محصولات موجود در سبد کالایی شرکت را از طریق سامانه فروش الکترونیک شرکت در تارنمای www.atlasme.ir یا اپلیکیشن رسمی شرکت خرید کرده باشد تا واجد شرایط معرف و دارای صلاحیت دریافت پورسانت از فروش مجموعه خود گردد. چنانچه بازاریابی ظرف مدت 60 روز و بدون هیچ عذر موجهی در برنامه ها و فعالیتهای آموزشی و فروش شرکت، مشارکت و همراهی موثر ننموده و حداقل 100,000 تومان فروش شخصی نداشته باشد، شرکت می تواند بدون پرداخت کارمزد فروش (پورسانت) جایگاه وی را لغو نماید و بازاریاب، هیچ گونه حق و ادعایی در این مورد نخواهد داشت. شرکت برابر طرح ها و مقررات خود و بر اساس ضوابط قانونی می تواند حداقل مبلغ خرید بازاریاب برای پرداخت کامزد فروش و اختصاص کد معرف به وی یا فعال نمودن کد معرف وی را افزایش یا کاهش دهد.
1-4 ) عذر موجه در روابط بین شرکت و بازاریاب در این قرارداد عبارت است از درگذشت بستگان درجه یک، حوداث غیر مترقبه مانند: زلزله، بیماری مانع فعالیت، از کارافتادگی بر اثر حادثه،
2-4) کلیه ابلاغ ها و مکاتبات و تبادل پیام بین بازاریاب و شرکت صرفاً از طریق ایمیل مندرج در این قرارداد یا تلفن همراه مندرج در این قرارداد یا در میز کار (پنل کاربری) بازاریاب در تارنمای www.atlasme.ir معتبر و قابل استناد می باشد.


ماده 5 ) حقوق و تعهدات شرکت :


1-5- شرکت در راستای ایجاد رویه واحد در طرح بازاریابی شبکه ای و نحوه فروش خود، مذاکره با مشتری و تبلیغ کالاها، ارتقاء سطح علمی اعضا و سایر موارد مورد نظر خود، در فواصل زمانی مشخصی که تعیین و از طریق کانال های ارتباطی خود به بازاریابان اطلاع رسانی خواهد کرد، دوره ها وکلاس های آموزشی لازم را برای اعضاء و بازاریابان برگزار و به طور مستمر بازاریاب را در جریان اطلاعات ضروری در مورد تغییرات کمی و کیفی یا تغییر قیمت یا شیوه فروش محصولات شرکت قرار خواهد داد .
2-5) شرکت از هیچ یک از اعضاء و بازاریابان، تحت هیچ عنوان، مبلغی تحت عنوان حق عضویت یا هزینه ثبت نام دریافت نخواهد کرد و فرایند ثبت نام و عضویت در شرکت در هر زمان و توسط هر شخص کاملاً رایگان خواهد بود.
3-5- شرکت هیچ قلمرو یا امتیاز انحصاری برای بازاریابی و فروش تعریف نکرده و در هیچ زمان بازاریاب را ملزم به فعالیت و کار در زمان یا مکان خاصی نخواهد نمود و بازاریاب می تواند در هر نقطه در چهارچوب الزامات و قوانین بازاریابی شبکه ای ایران اقدام به فروش شخصی و یا جذب بازاریاب نماید.
4-5- شرکت مجاز است در هر شرایطی بنا به تشخیص خود به محض نقض یک یا تمام تعهدات مندرج در این قرارداد یا نقض منشور اخلاقی و قوانین شرکت از سوی بازاریاب، نسبت به لغو عضویت بازاریاب در شرکت و اعلام مراتب به مراجع ذیصلاح اقدام نماید.
5-5- شرکت مجاز است در هر زمان، قراردادهای مشابه با قرارداد حاضر را با هر شخص حقیقی یا حقوقی که صلاح و لازم بداند منعقد نماید و لذا انعقاد این قرارداد هیچ گونه انحصاری برای بازاریاب ایجاد نخواهد کرد.
6-5- شرکت هیچگونه رابطه استخدامی و کارگری با بازاریاب نداشته و فروش کالاهای شرکت توسط بازاریاب، مستقل از روابط موضوع حقوق کار و تامین اجتماعی و خارج از نظامات استخدامی شرکت می باشد از اینرو رابطه شرکت با بازاریاب صرفاً تحت مقررات بازاریابی شبکه ای تعریف شده است به هیچ وجه مشمول مقررات قانون کار، بیمه و تامین اجتماعی نخواهد بود.
7-5- شرکت مجاز است کارمزد پرداخت شده در ازای فروش کالای استردادی را از کارمزد فروش بعدی بازاریاب و سطوح بالاتر کسر و پرداخت آن را منوط به تکمیل اطلاعات و مدارک درخواستی از بازاریاب نماید.
8-5- شرکت فقط شخصی که مشخصات وی در میزکار (پنل کاربری) اینترنتی ثبت شده در تارنمای شرکت به نشانی www.atlasme.ir درج شده است را به عنوان بازاریاب به رسمیت خواهد شناخت و هر گونه توافق و روابط بازاریاب با هر شخص دیگر مبنی بر مشارکت در فعالیت یا هر عنوان دیگر، تعهدی برای شرکت ایجاد نخواهد کرد.
9-5- شرکت پس از کسب مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح حق هرگونه تغییر در قیمت کالا، نوع و برند آن را دارد و بازاریاب حق طرح هیچ گونه ادعا و اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.
10-5- شرکت هیچ مسئولیتی در قبال ادعاهای واهی و رفتارهای غیرقانونی و مجرمانه بازاریابان ندارد و حق اقامه دعوی نسبت به ادعاهای مطروحه را در جهت جبران خسارات و زیان های مادی و معنوی ناشی از رفتار و اقدام غیرقانونی و مجرمانه بازاریاب نسبت به خود را برای خود محفوظ می داند.

ماده 6 ) تعهدات بازاریاب


1-6- بازاریاب متعهد است کلیه مقررات وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر قوانین مرتبط علی الخصوص قانون تجارت الکترونیک در خصوص بازاریابی شبکه ای را رعایت نماید. مفاد این قرارداد و مقررات داخلی شرکت اعم از دستورالعمل ها و بخش نامه هاو منشور اخلاقی و نظامات کاری و مدیریتی و مالی و تبلیغاتی و آموزشی شرکت نیز برای بازاریاب الزام آور می باشد. در صورت هر گونه تغییر در قوانین و مقررات، بازاریاب ملزم است ضمن مطالعه و یادگیری قوانین و مقررات جدید نسبت به بکارگیری و انتقال آن داده ها به افراد مجموعه خود اقدام نماید.
2-6- بازاریاب متعهد است تا زمانی که بر اساس این قرارداد یا به صورت عملی با شرکت همکاری می نماید از هر نوع همکاری با هر شرکت بازاریابی شبکه ای ثبت شده یا در حال ثبت و یا هر شرکتی، تحت هر عنوان قانونی یا غیر قانونی و از هر گونه اقدام و فعالیتی که رقابت با شرکت یا تضعیف فروش شرکت یا لطمه به حیثیت و منافع شرکت به شمار می رود خودداری نماید. در صورتی که در هر زمان و به هر نحو، خلاف این تعهد برای شرکت محرز گردد شرکت می تواند علاوه بر مطالبه خسارتی که خود تشخیص می دهد نسبت به فسخ قرارداد حاضر و لغو جایگاه بازاریاب اقدام نماید. بازاریاب قبول دارد که لغو جایگاه در همه موارد قانونی و قراردادی، موجب اسقاط کلیه حقوق مادی و معنوی بازاریاب نسبت به شرکت و اعضای زیر مجموعه او خواهد شد.
3-6- بازاریاب متعهد است شخصاً نسبت به پرداخت مالیات بر درآمد این قرارداد اقدام نموده و برابر قانون، اظهار نامه مالیاتی مربوط به خود را در مهلت های قانونی ارائه نماید چنانچه بازاریاب از پرداخت مالیات قانونی، خودداری نموده و سازمان امور مالیاتی به هر دلیل و طریقی مالیات بازاریاب را از شرکت مطالبه یا وصول نماید شرکت مجاز است مالیات مطالبه شده را از محل کارمزد فروش (پورسانت) و یا سایر مطالبات بازاریاب از شرکت کسر و پرداخت نماید.بازاریاب پذیرفت 30 درصد هر مبلغی که بدین ترتیب از شرکت مطالبه یا وصول شده باشد به عنوان وجه التزام تخلف از شرط، علیه بازاریاب منظور گردد و شرکت می تواند وجه التزام موصوف به اضافه هر گونه خسارت وارده و اصل مبالغ مکسوره را راسا با مطالبات بازاریاب تهاتر و کسر نماید و مازاد آن را از محل تضامین وی یا از طریق مراجع قضایی و قانونی مطالبه و دریافت نماید.
4-6- بازاریاب متعهد است در کلیه برنامه های آموزشی و توضیحی ارائه شده توسط شرکت اعم از سمینارها و دوره های آموزشی و آزمون های تعیین سطح و ....با هدف به روز رسانی اطلاعات و آشنایی نسبت به شرکت و محصولات آن و نحوۀ کسب و کار، شرکت نموده و اطلاعات و آموزش های خود را به زیرمجموعه های خود انتقال دهد. عدم حضور بازاریاب در فعالیت ها و برنامه های یادشده از موجبات لغو عضویت بازاریاب است.
5-6- بازاریاب متعهد است صرفاً نسبت به بازاریابی محصولات شرکت به شیوه مورد تایید شرکت اقدام نموده و اطلاعات درست را در مورد محصولات، آموزش، معرفی طرح درآمدزایی و سایر موارد را از سایت رسمی شرکت استخراج و دقیقاً مطابق آن عمل نماید و از هر گونه تبلیغات نادرست و اغواگرانه پرهیز نماید در صورت عدم رعایت مفاد این بند، بازاریاب ضامن خسارت وارده به برند و محصولات شرکت خواهد بود.
6-6- بازاریاب متعهد است تحت هر عنوان از فروش منابع منتشره شرکت ( جزوات آموزشی ، بروشور ، خبرنامه ، فایل های صوتی و تصویری، کاتالوگ و ... ) خودداری نموده و فقط از نوشته جات رسمی ارائه شده توسط شرکت از قبیل فرم ها، کاتالوگ ها و سایر ابزارهای مورد تایید شرکت برای توضیح و معرفی کالا استفاده نماید. استفاده از ابزارهای تبلیغاتی نظیر اینترنت، پیام کوتاه و یا هر وسیله ای غیر از تبلیغات کلامی بدون داشتن مجوز کتبی از شرکت، ممنوع بوده و در صورت صدور مجوز، بازاریاب مکلف به رعایت حریم خصوصی مشتری و قوانین و مقررات از جمله مقررات قانون تجارت الکترونیک خصوصاً عدم ارسال هرزنامه خواهد بود.
7-6- بازاریاب متعهد است که در کلیه مذاکرات و عقد قرارداد ها، خود را بازاریاب شرکت معرفی نموده و از انعقاد و امضاء هر گونه قرارداد از طرف یا به نام شرکت با هر شخص حقیقی یا حقوقی خودداری نماید همچنین بازاریاب هیچ گونه وکالت یا نمایندگی از طرف شرکت ندارد. در صورت نیاز به انجام اموری در قالب وکالت یا نمایندگی لازم است بازاریاب پیش از هر گونه اقدام مراتب را به مسئولین ذیربط شرکت گزارش نماید تا در صورت صلاحدید، در آن مورد خاص برای ایشان وکالت یا نمایندگی صادر گردد.
8-6- بازاریاب متعهد است که به هنگام معرفی فرصت های شغلی و طرح درآمدزایی شرکت، تأکید نماید که شخصاً در استخدام شرکت نبوده و پیشنهاد ارائه شده، پیشنهاد راه اندازی یک تجارت مستقل بوده و موجبی برای استخدام در شرکت نمی باشد. به علاوه، بازاریاب به هیچ وجه اختیار ندارد مسئولیتی را از طرف شرکت بر عهده کسی بگذارد یا کسی را مقید به انجام وظیفه ای از طرف شرکت نماید.
9-6- بازاریاب متعهد است که از اجبار مشتریان به خرید کالا و عضویت در شرکت خودداری نموده و پیش از توضیح محصول به مصرف کنندۀ احتمالی ، کارت عضویت خود را که حاوی کد ملی، کد واحد (کد اختصاصی صنعت و معدن) و کد شرکت است، ارائه نماید. توضیح محصول نباید بدون رضایت مصرف کننده احتمالی صورت پذیرد. بازاریاب در خرید محصول توسط مصرف کننده احتمالی نباید سبب مزاحمت و آزار مصرف کننده (مشتری) شود و در هر زمان، مصرف کنندۀ احتمالی درخواست کرد، باید به معارفه محصول پایان دهد.
10-6- بازاریاب متعهد است از هر گونه عرضه و فروش محصولات و خدمات شرکت از طریق حراج اینترنتی و وبلاگها خودداری نماید و همچنین فروش زیر قیمت یا بالاتر از قیمت ( قیمت درج شده بر روی کالا )، فروش به بازاریاب دیگر، فروش امانی کالا ، فروش به مغازه، پخش کننده، بنکدار یا هر شخص حقیقی و حقوقی بجز مصرف کننده نیز ممنوع می باشد.
11-6- بازاریاب متعهد است که حقوق و حریم و کوشش های دیگر بازاریابان شرکت را محترم بشمارد و هم افزایی با انان را مورد اهتمام قرار دهد و متقاضیان در حال مذاکره با بازاریاب دیگر را دعوت یا ترغیب به جذب در شاخه خود ننماید نکرده و اعضای زیر مجموعه خود را فقط از بین افراد بالای 18 سال انتخاب نموده و مطابق اصول و آموزه های شرکت ، آموزش داده و آنها را تشویق و حمایت نماید و به آنها متذکر شود که کسب هر گونه درآمد از شرکت در قالب کارمزد فروش (پورسانت) یا پاداش یا هر عنوان دیگر صرفاً به میزان فعالیت و عملکرد آنها در فروش محصولات شرکت بستگی دارد.
12-6- بازاریاب متعهد است که به جای بازاریاب دیگر و با استفاده از شناسه و کدهای آنان سفارشی ندهد مگر اینکه قبلاً رضایت و تأیید کتبی بازاریاب را اخذ نموده و ضمیمه سفارش خود به شرکت ارسال نماید. در این گونه موارد شرکت، هیچ گونه مسئولیتی در خصوص اختلافات و حساب های بین بازاریابان نخواهد داشت.
13-6- بازاریاب متعهد است کلیه فعالیت های مربوط به بازاریابی شبکه ای خود را در دفاتر و شعب شرکت و اماکن قانونی متمرکز نماید. هر گونه فعالیت بازاریاب و زیر مجموعه ایشان در محل هایی خارج از دفاتر شرکت و خارج از محیط های قانونی، تحت هر عنوان اعم از دفتر شخصی، دفتر خانگی ، دفتر گروهی و یا حتی اجاره مکان مستقل و مجزا از دفاتر شرکت، ممنوع بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در این خصوص بر عهده نداشته و با افراد خاطی به شدت برخورد قانونی و انضباطی نموده و حق اخراج و حذف جایگاه وی را خواهد شد.
14-6- بازاریاب متعهد است تا زمانی که مجوز کتبی شرکت و بازاریابان مستقیم زیر مجموعه خود را اخذ ننموده است، از هرگونه واگذاری یا انتقال امتیازات و مجوزهایی که از شرکت گرفته است از جمله امیتاز توزیع کنندگی خود در هر قالب حقوقی اعم از وکالت، وصایت، نمایندگی ، هبه، صلح، فروش و موارد مشابه خودداری نماید.
15-6- بازاریاب متعهد است کلیه اطلاعات و اسناد فراهم شده توسط شرکت یا اطلاعات و داده ها و اسناد و آمار و ارقامی که در ارتباط با فعالیت شرکت در جریان همکاری خود با شرکت بدست آورده را محرمانه تلقی کرده و به هر نحو از افشاء مستقیم یا غیر مستقیم آن به هر عنوان خودداری نماید. اطلاعات حساب کاربری نیز از جمله اطلاعات محرمانه شرکت بوده و بازاریاب مکلف به حفظ و نگهداری شخصی آن می باشد و در صورتی که به هر طریق شخص دیگری از حساب کاربری و دفتر کار اینترنتی بازاریاب استفاده نماید هر گونه مسئولیت آن بر عهده بازاریاب خواهد بود. شرکت هیچگونه مسئولیتی در این خصوص بر عهده نداشته و با بازاریابان خاطی به شدت برخورد قانونی و انضباطی نموده و حق اخراج و حذف جایگاه بازاریاب را خواهد شد. مسئولیت صحت و حفظ اعتبار اطلاعات تلفن همراه و ایمیل و نشانی بازاریاب در سامانه های شرکت و مسئولیت بروزرسانی آنها برعهده بازاریاب می باشد شرکت هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال نادرستی آنها یا عدم بروزسانی آنها یا در مورد سوء استفاده از آنها ندارد. در عین حال شرکت می تواند هر زمان که لازم دانست نسبت به توقف پرداخت کارمزد فروش یا غیرفعال کردن امکان معرف بودن بازاریاب برای بروز رسانی و حفظ اطلاعات بازاریاب اقدام نماید.
16-6- بازاریاب متعهد است با نام و مشخصات شناسنامه ای دقیق خود در شرکت فعالیت نموده و از نام و مشخصات مستعار استفاده ننماید و هر گونه تغییر در اطلاعات شخصی اعم از تغییر در اطلاعات شناسنامه ای ، تغییر در نشانی محل سکونت ، تغییر در نشانی ایمیل یا شماره تلفن همراه و هر گونه تغییر دیگر را حداکثر ظرف مدت 5 روز به شرکت اطلاع داده و تغییرات حاصله را بلافاصله در حساب کاربری خود در تارنمای شرکت به نشانی www.atlasme.ir اعمال نماید. ضمنا تمام مکاتبات فی مابین بازاریاب و شرکت صرفاً از طریق سایت رسمی شرکت یا ایمیل یا تلفن همراه اعلام شده در این قرارداد انجام خواهد شد و هر گونه ابلاغ و مبادله پیام صرفاً از طرق مذکور ابلاغ واقعی و معتبر تلقی خواهد شد.
17-6- بازاریاب متعهد است تا زمانی که حداقل 70 درصد از محصولاتی که به صورت عمده از شرکت خریداری کرده است را نفروخته باشد، ازگذاشتن سفارش مجدد خودداری نماید و چون قبول دارد که احتمال وجود کالاها و محصولات مشابه شرکت در بازارهای سنتی، فروشگاهها، تعاونی ها و سایر موارد وجود دارد، از اینرو هیچ گونه ادعا یا اعتراضی در این خصوص نسبت به شرکت نخواهد داشت.
18-6- در صورت استرداد در هر فاکتور، شرکت با رعایت ضوابط استرداد کالا، حق لغو جایگاه بازاریاب را پس از انجام مراحل استرداد یا حتی بدون انجام مراحل استرداد را دارد.
19-6- برای حضور در دفتر مرکزی شرکت و شعبات و نمایندگی ها و هر گونه اماکن و مراسمات و فعالیت های مرتبط با شرکت، رعایت پوشش رسمی ‌و منطبق با عرف و مقررات جامعه و همچنین دستورالعمل های شرکت و رعایت منشور اخلاقی و نظارم آراستگی و آداب شرکت که بر روی تارنمای شرکت به نشانی www.atlasme.ir منتشر می گردد برای بازاریاب الزامی می باشد. بازاریاب متعهد است در فرایند شناسایی و جذب بازاریابان و فروشندگان دیگر، الزامات و تعهدات مندرج در این بند را به آنان آموزش دهد.
20-6- اختصاص یا پیشنهاد پرداخت وجه یا اعطای امتیاز یا مال یا منفعت به کارکنان شرکت از سوی بازاریاب، فارغ از اینکه در ازای خواسته ای از آنان باشد یا نباشد تحت هر عنوان ممنوع است. هر گونه همکاری با افراد دیگر برای وارد آوردن خدشه و ایجاد اختلال در نرم افزارها و سامانه های شرکت یا دستبرد به اطلاعات و داده ها و آمار و ارقام و اسناد شرکت یا انتشار و انتقال آنها تحت هر عنوان ممنوع است. تخلف از این شرایط برای شرکت، موجد حق فسخ قرارداد و لغو جایگاه بازاریاب و ضبط تضامین و مطالبات وی به عنوان وجه التزام تخلف از شرط و مطالبه خسارات وارده از طریق مقامات قضایی و قانونی است.


ماده 7 ) تضمین حسن انجام تعهدات


1-7- اگر بازاریاب به هر دلیل از انجام تمام یا بخشی از تعهدات قانونی یا قراردادی استنکاف نماید عدم انجام تعهدات از سوی ایشان خسارت به شرکت قلمداد خواهد شد.
2-7- بازاریاب با امضای ذیل این قرارداد پذیرفت در هر مورد که در این قرارداد خسارتی به شرکت وارد نماید شرکت مجاز است کلیه خسارات وارده را به تشخیص خود ارزیابی و تقویم نموده و از محل کارمزد فروش (پورسانت) و یا هر مطالبات و تضامین دیگر بازاریاب از شرکت برداشت نموده و نسبت به خساراتی که از محل های مذکور جبران نگردد به سایر اموال و تضامین بازاریاب مراجعه نماید.
3-7- بازاریاب متعهد به رعایت کلیه قوانین و مقررات ابلاغی شرکت و شرایط و ضوابط منتشره بر روی تارنمای شرکت به نشانی www.atlasme.ir می باشد. در صورت نقض قوانین و مقررات توسط بازاریاب، موضوع راسا بوسیله مدیرعامل شرکت مورد رسیدگی و اتخاذ تصمیم قرار گیرد یا به تشخیص مدیرعامل شرکت در کمیته نظارت شرکت که اعضای آن را مدیرعامل شرکت تعیین می نماید مطرح و در صورت احراز تخلف بازاریاب حسب تشخیص مدیرعامل شرکت یا رای کمیته نظارت شرکت، بازاریاب متعهد به تمکین از تصمیم مدیرعامل یا رأی صادره از سوی کمیته نظارت شرکت خواهد بود. تصمیم مدیرعامل شرکت یا رای کمیته نظارت شرکت ممکن است به حذف جایگاه و لغو قرارداد، تعلیق فعالیت، اخطار کتبی ، کسر و یا ضبط همه مطالبات و کارمزد فروش بازاریاب به عنوان وجه التزام تخلف از شرط یا عدم واریز کارمزد فروش (پورسانت) و یا پاداش و... تا 18 ماه و یا هر تصمیم و رای مقتضی دیگر منجر گردد و از این جهت، بازاریاب حق هیچ گونه ادعا و اعتراضی را ندارد.
مواردی که تصمیم گیری یا رسیدگی و صدور رای در مورد آن حسب دستورالعمل انضباطی شرکت ، در صلاحیت مدیرعامل و کمیته نظارت شرکت است از صلاحیت داور موضوع ماده 9 این قرارداد خارج می باشد.


ماده 8 ) فسخ قرارداد :


هر یک از طرفین قرارداد می توانند در شصت روز نخست پس از امضای قرارداد آن را فسخ نمایند. پس از پایان این مدت می بایست پانزده روز پیش از فسخ قرارداد این موضوع به صورت کتبی به طرف دیگر اطلاع رسانی شود.


ماده 9 ) شیوه حل اختلاف :


«کلیه اختلافات و دعاوی ناشی از این قرارداد و یا راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، فسخ، نقض، تفسیر یا اجرای آن با اختیار صلح و سازش به موسسه بین المللی حقوقی و داوری برهان اول که تحت ضوابط تخصصی و نام اختصاری “ایران داوری” فعالیت می کند ارجاع می گردد که مطابق با مقررات و قواعد و نیز آئین داوری “ایران داوری” با رأی یک یا سه نفر داور به صورت قطعی و لازم الاجراء حل و فصل گردد. داور(ان) علاوه بر مقررات حاکم، عرف تجاری و رویه داوری ذیربط را نیز مراعات خواهد (خواهند) نمود. شرط داوری حاضر، موافقتنامه ای مستقل از قرارداد اصلی، تلقی می‌شود و در هر حال، لازم الاجراء است.»


ماده 10 ) تعداد نسخ قرارداد :


اين قرارداد در 10 ماده دو نسخه متحدالمتن و دارای اعتبار واحد، در شهرستان تهران و در محل اقامتگاه قانونی شرکت منعقد و پس از امضاء بین طرفین مبادله گردید و مفاد آن از تاریخ انعقاد قرارداد (از طریق سایت و یا کتباً براي طرفین لازم الاجراء مي باشد .

مهر و امضاء شرکت/ امضاء و اثر انگشت بازاریاب

 

 

اشتراک این مطلب از طریق:

وکیل پایه یک دادگستری
عضو هیأت مدیره گروه بین المللی حقوقی برهان
وکیل متخصص دعاوی املاک و اراضی، بیمه، حقوق مهندسی و پیمانکاری
وکیل متخصص تنظیم قراردادهای داخلی، دعاوی ناشی از قراردادها، امور تجاری و شرکت‌ها

برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sabz

bannerrr1

درخواست وکالت و مشاوره تخصصی

نام خود را وارد کنید.
شماره تلفن همراه را وارد نکرده‌اید!
شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید
آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
ساعاتی که مایلید در آن زمان‌ها با شما تماس حاصل شود را مشخص فرمایید.
Invalid Input
ضد هرزنامه
Refresh مجدد تلاش کنید
Real time web analytics, Heat map tracking