بانک قراردادها
اسفند 13 نوشته شده توسط 

قرارداد فروش و نصب دیزل ژنراتور

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

 

قـرارداد فروش و نصب ديزل ژنراتور

 

اين قرارداد بين شركت بورس كالاي ايران (سهامي عام) به نشاني ............................................................ به نمايندگي آقايان ............................. (مديرعامل) و یکی از اعضای هیأت مدیره كه در این قرارداد خریدار ناميده مي شود از يك سو و شركت ....................................... به شماره ي ثبت ..................................... اداره ي ثبت شركت هاي .............. به نشاني: ........................................................................................................ و شماره تلفن: ................................ به نمايندگي آقاي ......................... ( مدیرعامل) كه از اين پس در اين قرارداد فروشنده ناميده مي شود، از سوي ديگر به شرح و شرايط زير منعقد گرديد:

ماده ی 1) موضوع قرارداد


موضوع قرارداد عبارتست از فروش یک دستگاه دیزل ژنراتور به قدرت KWA 220 و تابلو کنترل اتوماتیک بورس کالای کیش مطابق مشخصات درج شده در پیوست شماره يك قرارداد که به تایید و امضای طرفین رسیده است و جزءلاینفک این قرارداد می باشد و نصب و راه اندازي آن در محل ساختمان شرکت به‌نشانی : ................................................................................................................ از سوی فروشنده می باشد.


ماده ی 2) مدت قرارداد


مدت این قرارداد از تاریخ امضای قرارداد به مدت .................. روز کاری می باشد.

 


ماده ی 3) مبلغ قرارداد :


مبلغ این قرارداد برابر ................................. ریال معادل ......................................... تومان می باشد.

 

ماده 4 ) نحوه پرداخت مبلغ قرارداد:


1-4- ........... درصد مبلغ قرارداد پس از امضاء آن و در قبال تضمین معتبر( ................... ) به عنوان پیش پرداخت به فروشنده پرداخت می گردد.
2-4- .............. درصد مبلغ قرارداد با ارائه صورت وضعیت پس از تایید نماینده خریدار به فروشنده پرداخت خواهد گردید.
3-4- ........ درصد مبلغ قرارداد پس از نصب و راه اندازي دستگاه دیزل ژنراتور و تابلو کنترل اتوماتیک از سوی فروشنده و شروع به كار آزمايشي آن،‌پس از تایید نماینده خریدار در وجه فروشنده پرداخت خواهد شد.

ماده 5 )مالیات و کسور قانونی


مالیات و کسور قانونی بر عهده فروشنده می باشد.

ماده 6) سایر شروط و توضیحات


1-6-خریدار هیچگونه تعهدی نسبت به مسئولیتهای قانونی و عرفی فروشنده در قبال پرسنل وی و همچنین مسئولیتهای ناشی از قوانین کار و تأمین اجتماعی و آئین نامه ها مربوط و سایر قوانین مقررات حاکم ندارد و مسئولیت تماماً متوجه فروشنده می باشد . این قرارداد هیچگونه علقه استخدامی برای فروشنده یا پرسنل وی با خریدار ایجاد نمی کند.
2-6- خریدار متعهد است محل نصب ژنراتور را در ساعات کار در اختیار فروشنده قرار دهد تا فروشنده نسبت به حمل ژنراتور به آن محل و نصب آن اقدام نماید .
3-6- معرفی کتبی نماینده به فروشنده به منظور انجام هماهنگی های دوطرفه جهت اجرای قرارداد.
1-6- فروشنده مسئولیت کامل حسن اجرای قرارداد براساس مفاد قرارداد، ضمائم و دستورات خریدار یا نماینده وی را عهده دار می باشد و نظارتی که از سوی خریدار در اجرای قرارداد می شود به هیچ وجه از میزان مسئولیت وی نمی کاهد .
2-6- فروشنده موظف به معرفی یکی از پرسنل خود به عنوان نماینده به خریدار به منظور انجام هماهنگی های لازم جهت اجرای موضوع قرارداد می باشد.
3-6- فروشنده حق واگذاری وارائه خدمات موضوع قرارداد را کلاً یا جزئاً و تحت هیچ عنوان از قبیل نمایندگی وکالت ، فروشنده دست دوم ، صلح حقوق و... را به غیر ندارد .
4-6 - فروشنده متعهد است کلیه خدمات موضوع قرارداد را طبق مشخصات و استاندارد و اصول مربوط و دستورالعمل ها و مفاد قرارداد و شرایط عمومی و خصوصی کار و با بهترین روشهای علمی و بهترین استانداردها و از طریق بکارگیری پرسنل مجرب و متخصص انجام دهد .
5-6- مکان تحویل و نصب و راه اندازی موضوع قرارداد تالار شرکت بورس کالای ایران واقع در شهرستان ................ به نشانی : ............................................................................................................ می باشد. ضمناً هزینه حمل کالا و تحويل آن در محل نصب بر عهده فروشنده است.
6-6 - فروشنده متعهد می گردد موضوع قرارداد را از تاریخ قرارداد به مدت یک سال گارانتی نماید.
7-6- فروشنده تأمین قطعات ، تعمیرات و پشتیبانی فنی را به مدت ده سال تعهد می نماید .
8-6 – تهیه ، نصب و راه اندازی سه دستگاه تابلو فرعی به ظرفیت 40 آمپر با کنتاکتورهای تله مکانیک جهت اتصال اتوماتیک سه دستگاه کنتور 3 فاز به برق اضطراری به همراه 120 متر کابل کشی با کابل 4*10mm2 NYY مارک خراسان جهت اتصال برق اضطراری به انشعابات فوق به عهده فروشنده می باشد .
9-6- تمام هزینه های مربوط به رفت و برگشت و اقامت در شهرستان .......... بر عهده فروشنده می باشد .
10-6- ساخت فونداسیون استاندارد مربوط به محل استقرار دستگاه و تهیه تمامی مصالح و ابزار مورد نیاز بر عهده فروشنده می باشد .
11-6-فروشنده متعهد گردید چنانچه ارائه خدمات و انجام موضوع قرارداد از موعد مقرر در این قرارداد بیشتر طول بکشد برای هر روز تاخیر معادل دو در هزار از کل مبلغ قرارداد را به عنوان جریمه تاخیر پرداخت نماید مضافاٌ به آنکه خریدار حق دارد ضمانت حسن انجام کار فروشنده را به نفع خود وصول نماید و فروشنده حق هر گونه اعتراض نزد تمامی مراجع را از خود سلب و اسقاط نمود .
-6-12به منظور ضمانت حسن انجام کار، فروشنده ملزم به دادن تضمین معتبر مورد قبول شرکت می باشد که تا انتهای دوره گارانتی موضوع 6 ماده 6 نزد شرکت باقی خواهد ماند و خریدار حق دارد در صورتی که دستگاه و تجهیزات موضوع قرارداد در طول دوره گارانتی و مطابق شرایط آن ، مواجه با هرگونه خرابی و نقصان گردد و فروشنده ظرف مهلت یک هفته نسبت به رفع آن اقدام ننماید ، بدون هیچگونه تشریفات نسبت به وصول ضمانتنامه اقدام و فروشنده حق هرگونه اعتراض را از خود سلب و اسقاط نمود .

ماده ی 7 )تغییر اقامتگاه


چنانچه در طول مدت قرارداد ،طرفین قرارداد نشانی خود را تغییر دهند ، باید ظرف مدت سه روز مراتب را با ذکر نشانی جدید کتباٌ به یکدیگر اطلاع دهند در غیر این صورت همان نشانی قبلی از نظر طرفین معتبر و ملاک عمل قرار خواهد گرفت.


ماده ی 8) حل اختلاف


در صورتی که اختلافاتی بین خریدار و فروشنده پیش آید اعم از این که مربوط به اجرای عملیات موضوع قرارداد و یا مربوط به تفسیر و تعبیر مواد قرارداد و یا شرایط عمومی باشد ،چنانچه طرفین نتوانند موضوع اختلاف را از راه توافق حل نمایند ، از طریق مراجعه به محاکم و مراجع صالح موضوع اختلاف حل و فصل خواهد شد.

این قرارداد بر اساس ماده 10 قانون مدنی در 8 ماده و دو نسخه منعقدکه هر یک از نسخ در حکم واحد است و برای طرفین لازم الاجرا می باشد .

 


خریدار/ فروشنده

 

اشتراک این مطلب از طریق:

وکیل پایه یک دادگستری
عضو هیأت مدیره گروه بین المللی حقوقی برهان
وکیل متخصص دعاوی املاک و اراضی، بیمه، حقوق مهندسی و پیمانکاری
وکیل متخصص تنظیم قراردادهای داخلی، دعاوی ناشی از قراردادها، امور تجاری و شرکت‌ها

برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sabz

bannerrr1

درخواست وکالت و مشاوره تخصصی

نام خود را وارد کنید.
شماره تلفن همراه را وارد نکرده‌اید!
شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید
آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
ساعاتی که مایلید در آن زمان‌ها با شما تماس حاصل شود را مشخص فرمایید.
Invalid Input
ضد هرزنامه
Refresh مجدد تلاش کنید

قراردادهای پربحث