بانک قراردادها
مهر 16 نوشته شده توسط 
منتشرشده در مدنی و تجاری

نمونه قرارداد بازاریابی بیمه

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

قـرارداد بازاريابي بیمه

اين قرارداد بين خانم / آقاي /شرکت .......................................نماينده کد ( شماره ) ..................................
شرکت سهامي بيمه آسيا در شهر ............................. که از اين پس ( نماينده ) ناميده مي شود از يک طرف و آقاي .............................با مشخصات مشروحه زير که در اين سند ( بازارياب ) خوانده مي شود از طرف ديگر به منظور فروش بيمه هاي شرکت سهامي بيمه آسيا با شرايط ذيل منعقد مي گردد :


الف – مشخصات بازارياب :


آقاي .................................. فرزند ...................... داراي شناسنامه شماره ............... صادره از .....................
متولد .................. ساکن ........................................................................................... تلفن ..........................
شغل ...................... محل کار ................................. شهر ......................


ب – شرايط خصوصي :


1 – نماينده و بازارياب متفقاً تائيد مي نمايند که همکاري بين آنها بـر اساس پذيرش مقررات آئين نامه نامه بازاريابي است که در جلسه مورخ سوم بهمن 1374 هيئت مديره انجمن صنفي نمايندگان بيمه آسيا تصويب گرديده و مورد تائيد شرکت سهامي بيمـه آسيا قـرار گرفتـه و نسخه اي از آن بدون هـر گونـه تغييري در متن به مهر و امضاي امضاء کنندگان اين قرارداد رسيده و پيوست گرديده است .
2 – نماينده و بازارياب پذيرش تمامي مقررات آئين نامه فوق الاشاره را تائيد کرده و خود را ملزم و متعهد به اجراي تمامي مفاد آن اعلام مي نمايند .
3 – بازارياب خود را بازارياب ( تمام وقت / نيمه وقت) معرفي نموده و متعهد است :
فعاليت شغلي ديگر جز فروش بيمه نداشته باشد .
فروش بيمه شغل دوم او باشد
4 – بازارياب وجه الضماني به مبلغ ..................... و به صورت ..................... که فتوکپي آن پيوست است به نماينده سپرده است و متعهد مي شود که در هر زمان که نماينده کتباً تقاضاي تعويض و تغيير آن را کرد حداکثر ظرف مدت يک ماه خورشيدي تقاضاي وي را اجابت نمايد چه در غير اين صورت قرارداد حاضر منفسخ شمرده خواهد شد .

5 – نماينده متعهد است در پيشنهاد و بيمه نامه هاي مورد تقاضاي بازارياب نام يا کد او را درج نمايد تا حقوق او بر پرتفويش تضمين شده باشد .
6 – ميزان حق الزحمه بازارياب در الحاقيه شماره يک اين قرارداد که جزء لايتجزاي آن به شمار مي آيد و به مهر و امضاي طرفين رسيده , نوشته شده است . الحاقيه مزبور که همچون شرط خصوصي و محفوظ نزد طرفين خواهد ماند در هر زمان به تراضي طرفين جزئاً يا کلاً قابل تغيير يا بازنويسي است .
7 – هر تغييري در اين قرارداد مطلقاً در انطباق با مفاد آئين نامه بازاريابي بايد باشد .
8 – اين قرارداد با ضمائم آن در سه نسخه تهيه و امضاء و مبادله شده که هر يک از طرفين داراي يک نسخه مي باشند و نسخه سوم به انجمن داده شده است .

مهر و امضاء نماينده تاريخ امضاء بازارياب

تاريخ :

اين الحاقيه در 2 نسخه تهيه
و بين طرفين مبادله مي شود

الحاقيه شماره يک قرارداد بازاريابي منعقده بين خانم / آقاي / شرکت .......................................................
نماينده شماره ................ شرکت سهامي بيمه آسيا و آقاي ................................. بازارياب نامبرده در آن قرارداد .
بين امضاء کنندگان زير توافق شده است که حق الزحمه بيمه نامه هاي مورد قرارداد فوق الذکر به شرح زير به بازارياب پرداخت گردد .

مهر و امضاء نماينده امضاء بازارياب

اشتراک این مطلب از طریق:

وکیل پایه یک دادگستری
عضو هیأت مدیره گروه بین المللی حقوقی برهان
وکیل متخصص دعاوی املاک و اراضی، بیمه، حقوق مهندسی و پیمانکاری
وکیل متخصص تنظیم قراردادهای داخلی، دعاوی ناشی از قراردادها، امور تجاری و شرکت‌ها

برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sabz

bannerrr1

درخواست وکالت و مشاوره تخصصی

نام خود را وارد کنید.
شماره تلفن همراه را وارد نکرده‌اید!
شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید
آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
ساعاتی که مایلید در آن زمان‌ها با شما تماس حاصل شود را مشخص فرمایید.
Invalid Input
ضد هرزنامه
Refresh مجدد تلاش کنید

قراردادهای پربحث