بانک قراردادها
شهریور 01 نوشته شده توسط 
منتشرشده در تسهیلاتی و بانکی

قرارداد اخذ تضمین به منظور حفظ و نگهداری وجوه و اموال و اسناد بانکی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

قرارداد اخذ تضمین به منظور حفظ و نگهداري وجوه و اموال و اسناد بانکی


قرارداد زیر به استناد به قوانین و مقررات موضوعه مخصوصاً ماده 10 قانون مدنی بعدالحضور بین امضاءکنندگان زیر با شرایط و ضوابط آتی منعقد گردید :


1- طرفین قرارداد


الف :


ب :


2- موضوع قرارداد


اخد تضمین از .......................... به منظور دقت در حفظ و نگهداري وجوه و اموال و اسناد بانکی که به مقتضاي پست (به عنوان امانت) در اختیار ....... قرار داده می شود.


3- مدت قرارداد


مدت قرارداد از امضاء این سند تا پایان دوره (در پست مربوطه) و تسویه .......................... با............می باشد .

-4 شرایط و تعهدات


کارمند متعهد می گردد از وجوه و اموال و اسناد بانکی که در اختیار وي بوده یا توسط مشتریان جهت ارائه به ......................... در اختیار وي قرار می گیرد به نحو احسن مراقبت نموده و در صورتی که به علت قصور یا تقصیر...........یا به هر دلیل دیگر خسارتی متوجه ......................... شود تمامی خسارت وارده را به میزانی که ......................... تعیین و اعلام می نماید از اموال خود تأمین و به...........پرداخت نماید .


5- دیون


کارمند به نحو غیرقابل برگشت به ........ حق و اختیار داد که ....... در صورت لزوم تمام یا قسمتی از دیون ناشی از این قرارداد را از هر یک از حساب هاي ........ و یا هر نوع وجه یا سپرده و طلب نامبرده نزد خود برداشت یا پایاپاي نماید.


6- تضمین


آقاي .......................... فرزند ......................... داراي شناسنامه شماره .......................... متولد.............صادره از ......................... ساکن ......................... و آقاي ......................... فرزند..............داراي شناسنامه شماره ................... متولد ....................... صادره از..........که از این پس ضامن /ضامنین نامیده می شوند کلیه دیون خسارات وارده به..............را که ناشی از فعل یا ترك فعل ........ باشد متضامناً با ...... تا مبلغ .................... ریال به عهده گرفت / گرفتند و ....... اختیار داد /دادند که براي جبران خسارت وارده و دریافت مطالبات خود به هر یک از آنها منفرداً و یا تمام آنها مجتمعاً مراجعه نماید و اقدام قانونی علیه یک ی از آنها مانع از این نخواهد بود که ......................... در صورت لزوم علیه دیگري نیز به اقدام قانونی متوسل گردد تشخیص.................در تقدم و تاخر اقدام قانون علیه هر کدام کافی خواهد بود .

اشتراک این مطلب از طریق:

وکیل پایه یک دادگستری
عضو هیأت مدیره گروه بین المللی حقوقی برهان
وکیل متخصص دعاوی املاک و اراضی، بیمه، حقوق مهندسی و پیمانکاری
وکیل متخصص تنظیم قراردادهای داخلی، دعاوی ناشی از قراردادها، امور تجاری و شرکت‌ها

برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sabz

bannerrr1

درخواست وکالت و مشاوره تخصصی

نام خود را وارد کنید.
شماره تلفن همراه را وارد نکرده‌اید!
شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید
آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
ساعاتی که مایلید در آن زمان‌ها با شما تماس حاصل شود را مشخص فرمایید.
Invalid Input
ضد هرزنامه
Refresh مجدد تلاش کنید

قراردادهای پربحث