بانک قراردادها
بهمن 30 نوشته شده توسط 

نمونه قرارداد جعاله کامل رنگ آمیزی ساختمان

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نمونه قرارداد جعاله کامل رنگ آمیزی ساختمان که با استفاده از مشورت و تجربه افراد متخصص در این زمینه تدوین گردیده شده است

 

تاریخ : ................................

قرارداد جعاله

طرف اول قرارداد (جاعل ):خانم / آقاي : ................................................فرزند آقاي .............. داراي شناسنامه شماره .........................................صادره از ................به نشاني: ..........................................................................................................................و طرف دوم قرارداد ( عامل ) :خانم / آقاي :................................فرزند آقاي:.........................داراي شناسنامه شماره ...........................................................صادره از ...................متولد .......................ساكن .........................................................................
مورد جعاله : رنگ آميزي و نقاشي يك باب ساختمان مسكوني ده طبقه كه هر طبقه آن چهار واحد است با راهروها وزير زمين و پاركينگ ( مشخصات فني آن از حيث عرض و طول و ابعاد ديوارها و سقف ها و درب ها و پنجره ها و دستشويي ها و حمام ها و ساير سرويس ها و درب ورودي و مشخصات فني رنگ از حيث استاندارد بودن و نام كارخانجات سازنده رنگ ها ونيز تعيين الوان مختلف مورد مصارف از قبيل كرم ،‌طوسي ،‌سفيد و غيره ونيز رنگ روغني يا پلاستيكي بودن رنگ طبق صورت وضعيت امضاء شده طرفين است كه نزد هر يك از طرفين موجود و متغير است ) با قيد اينكه ساختمان مذكور احداثي در شش دانگ يك قطعه زمين به مساحت .............. متر مربع داراي پلاك ............. فرعي از ........... اصلي مزبور و باقيمانده از فرعي واصلي مرقوم واقع در .............بخش ........... ثبتي تهران محدوده و مورد ثبت سند مالكيت شمار .................. مورخ / / 13 صفحه ............. جلد ................ به شماره چاپي ................. صادره به نام و ملكي جاعل مي باشد كه نزد عامل محرز و مشخص مي باشد .


مدت قرارداد : از تاريخ زير لغايت .............. ماه كامل شمسي حق الجعاله : اجرت كامل در انجام مورد جعاله مبلغ .............. ريال رايج است كه جاعل متعهد گرديده آنرا در پايان مدت مرقوم نقداً به عامل بپردازد.


شروط :
1- كليه هزينه هاي ناشي از خريد مواد اوليه ،‌صافكاري و بتونه ، رنگ آميزي و نقاشي و لوازم كار و دستمزد و مزاياي كارگران و حق بيمه و غيره به عهد عامل است .
2- عامل متعهد است پس از بتونه و صافكاري يك بار كليه درب ها و پنجره ها و ديوار ها و دستشويي ها و
حمام ها و سقف هاي ساختمان مورد جعاله را به شرحي كه در صورت وضعيت مزبور مندرج است به صورت آستري رنگ آميزي كرده و سپس دو بار بر روي آستري رنگ آميزي و نقاشي كند به نحوي كه هيچ گونه سياهي يا سايه رنگ يا شره و امثال در هيچ يك از اماكن و درب ا و پنجره ها و ساير موارد جعاله مشاهده نگردد .
3- ازاله زباله و سطل ها و قوطي هاي رنگ و فرچه هاي از حيز انتفاع افتاده و تميز نمودن محل و نظافت ساختمان پس از اتمام عمل مورد جعاله با عامل مي باشد .
4- هر يك از طرفين حق رجوع از اين جعاله را مادامي كه عمل به اتمام نرسيده و يا قبل از شروع به عمل دارد ولي اگر جاعل در اثناء‌ عمل رجوع نمايد بايد اجرت المثل عمل را به نسبت عملي كه كرده است بدهد هرچند فسخ از طرف خود عامل نيز باشد .
5- استحقاق عامل به دريافت تمامي جعل موكول به انجام جعاله در موعد مقرر با گواهي داور ذيل الذكر
مي باشد .
6- عامل متعه و ملتزم است كه در تحويل و انجام جعاله به موقع مورد جعاله طي مدت مرقوم اقدام نمايد و در صورت تاخير در انجام مورد جعاله عامل متعهد است روزانه مبلغ ................ ريال به عنوان وجه التزام به جاعل بابت هر روز تاخير از اجرت كسر و باقي بپردازد /
7- در صورت بروز هر گونه اختلاف في ما بين ونيز در رابطه با حسن انجام كار طبق مشخصات فني مندرج در صورت وضعيت مزبور وهم چنين گواهي موضوع شرط 5 اين جعاله ، طرفين داوري
خانم / آقاي :.................... فرزند .............. ساكن : .................................... را پذيرفته و مورد را به داور مزبور ارجاع كرد وراي آن داور براي طرفين در مورد ارجاعي قاطع و غير قابل اعتراض و بوده و لازم الاجراء‌ است و ذينفع حق دارد در صورت تمايل به دادگاه صالحه مراجعه نمايد .

ساير شروط : ( در اين قسمت اگر شروطي ديگر باشد تنظيم خواهد شد )
اين سند در دو نسخه كه هر دو نسخه در حكم واحد است تنظيم و بين طرفين مبادله گرديد .


محل امضاء طرف اول (جاعل ) محل امضاء طرف دوم (عامل )

اشتراک این مطلب از طریق:

وکیل پایه یک دادگستری
عضو هیأت مدیره گروه بین المللی حقوقی برهان
وکیل متخصص دعاوی املاک و اراضی، بیمه، حقوق مهندسی و پیمانکاری
وکیل متخصص تنظیم قراردادهای داخلی، دعاوی ناشی از قراردادها، امور تجاری و شرکت‌ها

برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sabz

bannerrr1

درخواست وکالت و مشاوره تخصصی

نام خود را وارد کنید.
شماره تلفن همراه را وارد نکرده‌اید!
شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید
آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
ساعاتی که مایلید در آن زمان‌ها با شما تماس حاصل شود را مشخص فرمایید.
Invalid Input
ضد هرزنامه
Refresh مجدد تلاش کنید