بانک قراردادها
ارديبهشت 14 نوشته شده توسط 
منتشرشده در مدنی و تجاری

قرارداد انجام خدمات مدیریت طرح، نظارت و اجراء در پروژه احداث سیلوی غلات

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

این قرارداد نمونه ساده ای برای انجام خدمات مدیریت طرح، نظارت و اجراء در پروژه احداث سیلوی غلات می باشد که بیشتر مورد نیاز شرکت های مرتبط با حوزه سیلوی غلات می باشد ولی از عمومات آن می توان در موارد مشابه استفاده نمود.


 

 

قرارداد ساده انجام خدمات مدیریت طرح، نظارت و اجراء در پروژه احداث سیلوی غلات
این قرارداد در تاریخ …… در شهرستان............... فی مابین شرکت ............... به شماره ثبت .........................به نمایندگی آقایان ................... (رئیس هیئت مدیره) و ................... (مدیرعامل) به نشانی: .......................و کدپستی ....................به شماره تلفن...................به عنوان طرف اول از یک سو و شرکت .................. به شماره ثبت ............. شهرستان ............... و شناسه ......................................به نمایندگی و امضاء مجاز آقایان ....................... (مدیرعامل) و ............................. (رئیس هیئت مدیره) به نشانی: ....................................................................... و کدپستی ..............................به عنوان طرف دوم از سوی دیگر طبق مقررات و شرایط زیر و شرایط و مقرراتی که در اسناد پیوست این قرارداد آمده منعقد گردید.
ماده1)موضوع قرارداد:
موضوع قرارداد عبارتست از انجام خدمات مدیریت طرح، نظارت و اجرا در دوره ساخت و تحویل پروژه سیلوی ............... تنی غلات در شهرستان ................ مطابق با نقشه ها و مستندات مورد تائید طرف دوم توسط طرف اول .
نقشه ها، مدارک و مستندات مربوط به طراحی و محاسبات و...پروژه مذکور که به امضاء طرفین رسیده پیوست این قرارداد و جزء جدائی ناپذیر آن می باشد.
ماده 2) مدت اولیه قرارداد:
مدت اولیه قرارداد از تاریخ .................. و به مدت ...................... ماه خورشیدی می باشد و با توافق طرفین قابل تمدید می باشد.
ماده 3) حق الزحمه و نحوه پرداخت آن:
الف) با توجه به اینکه هزینه طراحی، نظارت ، اجرا ، تکمیل و راه¬اندازی پروژه بالغ بر ................... میلیارد ریال برآورد می گردد لذا مبلغ حق الزحمه طرف اول بر مبنای ........................ درصد هزینه های انجام شده شامل کلیه هزینه های طرف دوم از جمله پرداختهایی که مربوط به پیمانکاران، مشاورین، خرید مصالح و تجهیزات، انشعابات و نصب و راه¬اندازی شود بالغ بر ...................ریال برآورد می¬گردد.
در نهایت، حق الزحمه طرف اول برای انجام موضوع این قرارداد، معادل................درصد هزینه هائی است که از تاریخ این قرارداد توسط طرف دوم در پروژه موضوع این قرارداد طی مدت این قرارداد انجام شود.
ب) حق الزحمه طرف اول از سوی طرف دوم به شرح زیر پرداخت می گردد:
• ..............درصد مبلغ حق الزحمه مورد برآورد در این قرارداد به عنوان پیش پرداخت معادل .......................ريال پس از امضاء و مبادله این قرارداد.
• ..............درصد مبلغ حق الزحمه مورد برآورد در این قرارداد با ارائه صورتحساب حق الزحمه به همراه اسناد و هزینه های صورت گرفته از سوی طرف اول و پس از تائید صورت وضعیت خدمات انجام شده از سوی طرف اول بوسیله طرف دوم یا ناظر وی و به میزان تائید شده از سوی طرف دوم و پس از کسر متناسب پیش پرداخت مذکور در بند الف و نیز پس از کسر کسور قانونی از آنها پرداخت خواهد گردید.
ماده 4)کسورات قانونی قرارداد:
کسورات قانونی متعلقه به این قرارداد از جمله مالیات و بیمه متعلقه به عهده طرف اول است و در زمان پرداخت کسر می گردد و مابقی کسورات به عهده طرف دوم می باشد.
ماده5): شرایط قرارداد:
طرف اول مجاز نیست بدون اخذ مجوز کتبی طرف دوم، تعهداتی بیش از تعهدات مندرج در اسناد و مدارک و مشخصات پیوست برای طرف دوم ایجاد کند.
طرف اول متعهد است به رعایت مقررات ایمنی، اجرای دقیق نقشه و مشخصات و محاسبات پروژه برابر مستندات پیوست اقدام و نظارت نماید و اصلاحات یا رفع اشکالات احتمالی در اسناد و نقشه ها و محاسبات را صرفاً پس از تائید طرف دوم اعمال نماید.
ماده6) داوری:
در صورت بروز هرگونه اختلاف در اجراء یا تفسیر این قرارداد، طرفین یا یکی از آنها مراتب را حداکثر ظرف 10 روز از تاریخ بروز اختلاف به جناب آقای ........................ به عنوان داور مرضی الطرفین، با پست سفارشی دو قبضه ارجاع خواهند نمود. نشانی داوری مرضی الطرفین عبارت است از ................................................................
داور مرضی الطرفین که با امضاء ذیل این قرارداد قبول داور نموده مکلف است ظرف ............... روز از تاریخ دریافت درخواست طرفین یا یکی از آنها موضوع را بررسی و اعلام رأی نمایند. رأی داور مرضی الطرفین غیر قابل اعتراض و قطعی است و برای طرفین لازم الاجراء می باشد و از طریق پست سفارشی دو قبضه به نشانی طرفین که در این قرارداد درج گردیده یا از طریق تحویل به مدیرعامل هر شرکت با اخذ رسید ابلاغ خواهد گردید.
ماده 7) فسخ قرارداد:
این قرارداد در صورت موافقت طرفین قابل فسخ است در این صورت کلیه هزینه ها تا مرحله فسخ بر مبنای مبلغ تعیین شده در ماده 3 توسط طرف دوم پرداخت و تسویه خواهد شد.
ماده8) نسخ قرارداد:
این قرارداد در 8 ماده و در چهار نسخه متحدالمتن که همه نسخ، حکم واحد دارند تنظیم، امضاء و مبادله گردید.

امضاءطرف اول
امضاء طرف دوم
امضاءداور- داوری را قبول می نمایم

اشتراک این مطلب از طریق:

وکیل پایه یک دادگستری
عضو هیأت مدیره گروه بین المللی حقوقی برهان
وکیل متخصص دعاوی املاک و اراضی، بیمه، حقوق مهندسی و پیمانکاری
وکیل متخصص تنظیم قراردادهای داخلی، دعاوی ناشی از قراردادها، امور تجاری و شرکت‌ها

برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sabz

bannerrr1

درخواست وکالت و مشاوره تخصصی

نام خود را وارد کنید.
شماره تلفن همراه را وارد نکرده‌اید!
شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید
آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
ساعاتی که مایلید در آن زمان‌ها با شما تماس حاصل شود را مشخص فرمایید.
Invalid Input
ضد هرزنامه
Refresh مجدد تلاش کنید