بانک قراردادها
ارديبهشت 04 نوشته شده توسط 

قرارداد تعمیر و نگهداري تاسیسات برق مجتمع هاي مسکونی ، اداري

این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)

این قرارداد در تاریخ ................ در شهرستان .................. مطابق مقررات ماده 10 قانون مدنی فیمابین طرفین مقرر در ماده 1 این قرارد به شرح ذیل منعقد و از تاریخ انعقاد قرارداد برای طرفین لازم الاجرا می باشد.
ماده 1- طرفین قرارداد

1-1-مدیر مجتمع هاي مسکونی ......................... آقاي ......................... فرزند ......................... شماره شناسنامه ......................... صادره از ......................... متولد ......................... ساکن ......................... تلفن ..........که در این قرارداد اختصاراً کارفرما نامیده می شود .

2-1-شرکت......................... آقاي ......................... فرزند ......................... شماره شناسنامه..............صادره از ......................... متولد ......................... ساکن ....................... تلفن...........که در این قرارداد اختصاراً پیمانکار نامیده می شود .
ماده 2- موضوع قرارداد

نگهداري و تعمیر تاسیسات برق مجتمع مسکونی / اداري واقع در .......................................................................................
ماده 3- مدت قرارداد

از تاریخ ......................... لغایت ......................... به مدت ......................... سال می باشد .
ماده 4- مبلغ قرارداد

مبلغ کل قرارداد ................ ریال می باشد که در چهار قسط مساوي 3 ماهه به پیمانکار پرداخت می شود.
ماده 5- تعهدات پیمانکار

1-5-پیمانکار متعهد می شود نسبت به اجراي موضوع قرارداد در وقت تعیین شده اقدام نماید .

2-5-پیمانکار متعهد می شود اجراي قرارداد را کاملاً طبق مشخصات اعلامی در ضمیمه شماره 1 اجرا نماید ، و چنانچه در اجراي قرارداد قصور یا تخلفی صورت بگیرد ، کلیه خسارات وارده و وجه لوازم تعویضی آن را به هزینه خود پرداخت نماید .

3-5-پیمانکار متعهد می شود افراد تحت پوشش شرکت خود را از هر جهت تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و بیمه حوادث برده ، در صورتی که هر یک از افراد تحت پوشش شرکت در حین کار دچار حادثه اي شوند ، کارفرما هیچ گونه مسئولیتی نخواهدداشت .

4-5-پیمانکار متعهد می شود کار موضوع قرارداد را خود شخصاً یا افراد استخدامی در شرکت پیمانکار انجام دهند ، و از واگذاري و یا محول نمودن تمام یا قسمتی از کار به دیگري یا شرکت دیگري خودداري نماید ، و در صورت تخلف از این شرط کارفرما می تواند قرارداد را فسخ و خسارت وارده ناشی از آن را از پیمانکار مطالبه نماید .

5-5-پیمانکار متعهد می شود هرگونه تغییر را قبل از اجرا کتباً به کارفرما اطلاع و پس از موافقت کارفرما اقدام به اجرا نماید.

6-5-پیمانکار متعهد می گردد هر هفته یک بار پس از بازدید ، چگونگی کارکرد موضوع قرارداد را به کارفرما بطور کتبی گزارش نماید .

5-7-پیما نکار در قبال حسن انجام تعهدات خویش مبلغ ......................... ریال یک فقره چک / ضمانت نامه بانکی تحویل کارفرما داده تا در صورت تخلف و قصور بعد از اعلام نظر کارشناس رسمی دادگستري بتواند خسارات وارده خود را از محل چک یا ضمانت نامه بانکی دریافت دارد .
ماده 6- وظایف و تعهدات کارفرما

1-6-کارفرما متعهد می شود مبلغ قرارداد را در موعد مقرر به پیمانکار پرداخت نماید .

2-6-کارفرما متعهد می شود نسبت به پرداخت هزینه خرید لوازم مورد نیاز قید شده در ضمیمه شماره 1 اقدام نماید ، چنانچه تاخیري پیش آید و نسبت به پرداخ ت هزینه هاي فوق اقدام نکند ، علاوه بر این که هیچ مسئولیتی متوجه پیمانکار نیست ، بلکه کارفرما باید اجرت پیمانکار را بدون کم و کاست پرداخت نماید .
ماده 7- فسخ

طرفین قرارداد با توافق می توانند قرارداد را فسخ نمایند ، کارفرما می تواند در صورت تخلف از شرط توسط پیمانکار بعد از اعلام نظر کارشناس رسمی دادگستري و داور مرضی الطرفین قرارداد فسخ نموده و خسارت ناشی از آن را از محل ضمانت نامه بانکی یا چکی تضمینی دریافت کند .
ماده 8- مرجع حل اختلاف

در صورت بروز هرگونه اختلاف ابتدا مذاکرات اصلاحی و بعد داور مرضی الطرفین خواهدبود .
ماده 9- نسخ قرارداد

این قرارداد در 9 ماده و دو نسخه تنظیم که هر یک از نسخ داراي حکم واحد می باشد که پس از امضاء و مبادله براي طرفین لازم الاجرا است

کارفرما پیمانکار

شهود :

-1آقاي ......................... فرزند ......................... 2- آقاي ...................... فرزند .................

اشتراک این مطلب از طریق:

وکیل پایه یک دادگستری
عضو هیأت مدیره گروه بین المللی حقوقی برهان
وکیل متخصص دعاوی املاک و اراضی، بیمه، حقوق مهندسی و پیمانکاری
وکیل متخصص تنظیم قراردادهای داخلی، دعاوی ناشی از قراردادها، امور تجاری و شرکت‌ها

برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید

1 نظر

  • امیر محمدی دوشنبه, 21 مرداد 1398 00:06 ارسال شده توسط امیر محمدی پیوند نظر

    با عرض سلام
    اینجانب یک قرارداد کلی برق ساختمان می خواهم کامل با تمام ضوابط
    با تشکر از شما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sabz

bannerrr1

درخواست وکالت و مشاوره تخصصی

نام خود را وارد کنید.
شماره تلفن همراه را وارد نکرده‌اید!
شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید
آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
ساعاتی که مایلید در آن زمان‌ها با شما تماس حاصل شود را مشخص فرمایید.
Invalid Input
ضد هرزنامه
Refresh مجدد تلاش کنید