بانک قراردادها
دی 10 نوشته شده توسط 

اعتبار گواهی نامه صلاحيت پيمانكار، در ارجاع و انجام كار

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

گواهی نامه صلاحيت پيمانكاری، در چه مرحله ای از فرآيند انجام مناقصه، می بايست دارای اعتبار باشد؟
برابر جزء 4 بند الف ماده 12 قانون برگزاری مناقصات، مصوب 1383 در زمان ارزيابی كيفی مناقصه گران، داشتن گواهی نامه صلاحيت معتبر، الزامی است.
(منبع: سایت سازمان مدیریت و برنامه ریزی)

اشتراک این مطلب از طریق:

وکیل پایه یک دادگستری
عضو هیأت مدیره گروه بین المللی حقوقی برهان
وکیل متخصص دعاوی املاک و اراضی، بیمه، حقوق مهندسی و پیمانکاری
وکیل متخصص تنظیم قراردادهای داخلی، دعاوی ناشی از قراردادها، امور تجاری و شرکت‌ها

برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sabz

bannerrr1

درخواست وکالت و مشاوره تخصصی

نام خود را وارد کنید.
شماره تلفن همراه را وارد نکرده‌اید!
شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید
آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
ساعاتی که مایلید در آن زمان‌ها با شما تماس حاصل شود را مشخص فرمایید.
Invalid Input
ضد هرزنامه
Refresh مجدد تلاش کنید
Real time web analytics, Heat map tracking