بانک قراردادها
دی 22 نوشته شده توسط 
منتشرشده در فنی و خدماتی

قرارداد سرویس و نگهداری خطوط تلفن

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

این قرارداد درتاریخ ........................ فیمابین ........ به شماره ثبت ........... به مدیریت عاملی آقای .......... به نشانی .......... که منبعد اختصاراً کارفرما نامیده می شود از یکسو و آقای.......... دارای شماره شناسنامه ........ و کد ملی .......... که منبعد سرویس کار نامیده می شودبه آدرس .......... از طرف دیگر وفق شرائط آتی منعقد می گردد و طرفین مکلف و ملزم به تبعیت از مفاد آن می باشند.

ماده اول: موضوع قرارداد

عبارتست از سرویس و نگهداری خطوط تلفن مستقیم و داخلی و سانترال ساختمان کارفرما و تأسیسات برق ساختمان مذکور به شرح ذیل:

1-1 – بازدید و مراقبت و کنترل مرتب ماهیانه از دستگاهای سانترال و خطوط تلفن داخلی و مستقیم و جریانهای الکترونیکی ساختمان وتأسیسات برق ساختمان.

2-1-کلیه عملیات مربوط به انتقال خطوط تلفن داخل ساختمان و انجام کارهای برقی محوله.

تبصره1: در صورت بروز هر گونه عیب در سیستم تلفن و برق حداکثر پس از دو ساعت از اطلاع توسط کارفرما سرویس کار مکلف است در محل حاضر و نسبت به بازدید و رفع عیب و تعمیر آن اقدام نماید. در صورت عدم مراجعه سرویس کار با عدم سرویس دهی مطلوب کارفرما می تواند رأساً و با استفاده ازسایر متخصصین نسبت به رفع نقص و تعمیر سیستم تلفن یا برق اقدام نموده و کلیه هزینه های مترقبه را از سرویس کار دریافت نمایدو در صورت تکرار ضمن اخذ خسارت وارده نسبت به فسخ قرارداد مبادرت نماید.

تبصره 2- در صورتی که تعمیر و سرویس سیستم تلفن وبرق نیاز به تعویض قطعات و سیم پیچی و غیره داشته باشد با اعلام سرویس کار و توافق کارفرما نسبت به انجام موارد مورد نیاز اقدام و هزینه احتمالی وفق فاکتورهای معتبر پرداخت خواهد شد بدیهی است سرویس کار موظف است قطعات استاندارد و دارای کیفیت را درموارد فوق استفاده نماید در غیر اینصورت سرویس کار مشمول خسارت وارده میباشد.

ماده 2 مدت قرارداد:

مدت این قرارداد از تاریخ ....... لغایت ......... به مدت ........... شمسی خواهد بود .

ماده 3 مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت:

مبلغ این قرارداد جهت اجرای موضوع آن ماهیانه .......... ریال خواهد بود که در پایان هر ماه پس از انجام موضوع و ارائه گزارش وتأیید مدیر پشتیبانی کارفرما و پس ازکسری 5% مالیات تکلیفی به حساب وشماره ................... نزد بانک ..................... بنام سرویس کار واریز خواهد شد.

ماده4- سائر شرایط

1-4- سرویس کار موظف است وفق مفاد قرارداد تمام تلاش خود را جهت اجرای موضوع قرارداد معمول نماید .

2-4- سرویس کار موظف است در اجرای موضوع قرارداد کلیه نکات ایمنی را وفق استانداردهای موجود رعایت نماید.

3-4- سرویس کار موظف است لوازم ایمنی مورد نیاز و متناسب با نوع کار را به کارگران خود تحویل ضروری بودن استفاده و نحوه آنرا آموزش داده و گوشزد نماید.

4-4- سرویس کار به هیچ وجه حق انتقال موضوع قرارداد را بصورت کلی یا جزئی بغیر ندارد.

ماده5: تضمین حسن اجرای قرارداد:

سرویس کار موظف است تضمین قابل قبولکارفرما معادل 10% مبلغ کل قرارداد را نزدکارفرما تودیع نماید. بدیهی استکارفرما می تواند در صورت قصور شرکت در اجرای قرارداد خسارت وارده را تاحد تضمین تشخیص خود و رأساً از آن محل تأمین و سرویس کار موظف است مابطی خسارت احتمالی را بر اساسی اعلام کارفرما تدارک وجبران تدارک و جبران نماید تضمین موصوف پس از پایان قرارداد و تسویه حساب فنی مابین طرفین به سرویس کار مسترد خواهدشد.

ماده6- فورس ماژور:

درصورتیکه اجرای قرارداد بدلایلی خارج از اداره و اختیار سرویس کار ممتنع گردد و سرویس کار موظف است اسناد موضوع را به کارفرما ارائه نموده تا نسبت به ادامه یا فسخ قرارداد اتخاذ تصمیم گردد.

ماده7- داوری:

در صورت بروز اختلاف فیمابین طرفین در تفسیر قرارداد یا اجرای موارد آن مدیر حقوقی کارفرما به عنوان داور مرضی الطرفین تعیین و حکم صادره برای طرفین لازم الاجراست .

ماده8- فسخ قرارداد:

این قرارداددر 8 ماده و 2 تبصره و در دونسخه که حکم واحد را دارد تنظیم و به امضاء طرفین رسیده و به هر یک نسخه ای تسلیم شد.

اشتراک این مطلب از طریق:
1709 آخرین ویرایش در جمعه, 01 بهمن 1395

وکیل پایه یک دادگستری
عضو هیأت مدیره گروه بین المللی حقوقی برهان
وکیل متخصص دعاوی املاک و اراضی، بیمه، حقوق مهندسی و پیمانکاری
وکیل متخصص تنظیم قراردادهای داخلی، دعاوی ناشی از قراردادها، امور تجاری و شرکت‌ها

برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sabz

bannerrr1

درخواست وکالت و مشاوره تخصصی

نام خود را وارد کنید.
شماره تلفن همراه را وارد نکرده‌اید!
شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید
آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
ساعاتی که مایلید در آن زمان‌ها با شما تماس حاصل شود را مشخص فرمایید.
Invalid Input
ضد هرزنامه
Refresh مجدد تلاش کنید

قراردادهای پربازدید